شوینده

بهترین استفاده ای که می توان از خوشبو کننده ها کرد

بهترین استفاده ای که می توان از خوشبو کننده ها کرد

شاید برای شما نیز بسیار پیش آمده باشد که بر اثر عواملی مانند ریختن آب و یا سایر مایعات دیگر، مبل، پرده و یا فرش شما بو گرفته باشند. این بوی ناخوشایند حتی پس از شست و شو با ماشین لباسشویی نیز احساس می گردد. در این حالت بهتر است که از یک خوشبو کننده برای رفع بوی بد استفاده گردد. علاوه بر این، بیشتر افراد تمایل دارند که خانه و یا محل کارشان همیشه معطر باشد. از این رو خوشبو کننده های مبل و یا پرده بسیار بادوام تر و بهتر از خوشبو کننده های هوا هستند. زیرا که خوشبو کننده های هوا به دلیل استنشاق، ممکن است باعث حساسیت های تنفسی شده و افراد را آزرده سازند. در صورتی که خوشبو کننده….. با رایحه ای دلپذیر، توانسته است علاوه بر ماندگی طولانی، از ایجاد حساسیت های تنفسی جلوگیری کند.

04

خوشبو کننده ها و نقش آن ها در خانه

هوای بهاری همیشه باعث شادابی انسان می گردد. در صورتی که بتوان همان عطر و بوی بهاری را به خانه آورد، می توان همیشه آن شادابی را در خانه حس کرد. مایع خوشبو کننده…. که به صورت تخصصی برای این منظور طراحی و ساخته شده است، کالایی است ارزشمند برای با طراوت کردن منزلتان.

05

اغلب مبل ها به دلیل فضای بسته ای که دارند، مکانی برای رشد حشرات میکروسکوپی می باشند. از این رو باید هر چند ماه یکبار، از مواد خوشبو کننده و ضد عفونی کننده برای تمیزی آن ها استفاده کرد. خوشبو کننده…. با داشتن مواد پاک کننده ملایم، علاوه بر تمیزی مبل و پرده هایتان، می توان رایحه ای خوش را در خانه شما پراکنده کند.

خوشبو کننده ها و کاربرد های بی نظیرشان در زندگی روزمره

علاوه بر موارد بالا، پخت و پز در خانه، سبب انتشار بو در فضا می شود. این بو حتی با اسپری های خوشبو کننده نیز برطرف نشده و اکثر مواقع نتیجه ای معکوس دارد. زیرا که اسپری با مواد موجود در فضا ترکیب شده و خود سبب ایجاد بوی نامطبوعی می گردد. در صورتی که مایع خوشبو کننده….. با اتصال شیمیایی به پرده، مبل و یا فرش شما، می تواند به تدریج وارد فضا شده و با ماندگاری قوی که دارد، از پخش بوی غذا و سایر بوهای نامطبوع در خانه جلوگیری به عمل آورد.

06

نمناک بودن خانه ها، اغلب سبب انتشار بوی بد رطوبت در فضا می گردد. بوی که شاید برای بسیاری از مردم آشنا باشد. متاسفانه از آن جایی که اغلب محل انتشار این بو از سمت کف زمین می باشد، نمی توان با هیچ ماده خوشبو کننده ای آن را برطرف نمود. مهندسان شیمی به این ضایعه توجه کرده و با ساخت مایع خوشبو کننده…. توانسته اند، این عامل نامطبوع را از بین ببرند. مایع خوشبو کننده می تواند در محل نشستن افراد، استفاده شده و مانع از حس بوی نامطلوب از جانب آنان شود. علاوه بر این، تنوع رایحه های مختلف در این نوع خوشبو کننده، باعث می شود که افراد بتوانند آنچه به مشامشان خوش می آید را استفاده نمایند.

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.