شوینده

سفید‌کننده‌ لباس چیست

سفید‌کننده‌ لباس، یک محلول قدرتمند است که نه‌تنها در جهت سفید کردن، درخشندگی و از بین بردن لکه‌های لباس‌ها عمل می کند، بلکه امروزه به‌عنوان نوعی محلول گندزدا نیز در جهت مبارزه با باکتری‌ها و ویروس‌ها شناخته می‌شود. پس امروزه مصرف سفید‌کننده‌ لباس، از مصرف خانگی فراتر رفته و در بیمارستان‌ها، استخرها، اماکن عمومی و غیره نیز جهت ضد عفونی کردن لباس کارکنان و غیره به کار می رود.

سفید‌کننده‌ لباس، یک محلول شیمیایی قدرتمند است

از گذشته های دور تا به امروز از بین بردن لکه ها و حفظ سفیدی لباس ها، مخصوصاً لباس های سفید، دغدغه بسیاری از افراد بوده است. درگذشته از سفید‌کننده‌ لباس، طبیعی و خانگی مانند سرکه، جوش شیرین، شیر، نمک و آب لیمو استفاده می‌کردند؛ که البته این نوع از سفید‌کننده‌ لباس، قادر به رفع کامل لکه ها نبوده و در رفع لکه هایی مانند لک چربی و تعریق کاملاً بی اثر بود. امروزه، مایع‌های سفید‌کننده‌ لباس، لکه‌های به جا مانده بر روی لباس، ناشی از تعریق، دوده، چربی و سایر لک های سخت را از بین برده، به رفع بوی بد لباس‌ها، کمک کرده و موجب از بین رفتن جرم‌ها و میکروب های لباس می شود. با این حال، سفید‌کننده‌ لباس، یک محلول شیمیایی بسیار قدرتمند است که اگر به درستی انتخاب نشود می تواند به تار و پود و بافت پارچه آسیب زده و از عمر لباس بکاهد؛ و اگر به درستی استفاده نشود، لباس شکل اولیه خود را از دست داده و از آن مهم تر اثرات جبران ناپذیری بر پوست و ریه ها می گذارد. پس با انتخاب یک سفید‌کننده‌ لباس مناسب می توانید این آسیب ها را به حداقل برسانید. به یاد داشته باشید استفاده از یک سفید‌کننده‌ لباس مؤثر، برای شستشوی لباس ها، مخصوصاً لباس های سفید، بسیار مهم است. یک سفید‌کننده‌ لباس مناسب می‌تواند تا حدودی از کهنه شدن لباس ها جلوگیری و به درخشش لباس کمک می‌کند.

09

سفید‌کننده‌ لباس، یک محلول سفید کننده قدرتمند است

 

در انتخاب سفیدکننده لباس دقت کنید

در حال حاضر، با وجود محصولات شوینده گوناگون در بازار، انتظارات از یک سفید‌کننده‌ لباس، فراتر از قدرت لکه بری و پاک کنندگی آن است. در سال های اخیر، شرکت های تولید کننده مواد شوینده، مایع سفید‌کننده‌ معطر را به بازار عرضه کرده اند که با رایحه ای خوش، بوی تند و زننده مواد شیمیایی این محصول را کاهش داده و باعث سهولت در استفاده از آن شده اند. شرکت یاران تجارت امیران، با تولید سفید کننده معطر توئی لایت، محصولی قابل رقابت با سفید‌کننده‌ لباس خارجی را به بازار ارائه داده است. از ویژگی های سفید کننده معطر توئی لایت، می‌توان به قدرت بالای پاک کنندگی و لکه بری، آسیب حداقلی آن به لباس، رایحه مطبوع، سازگاری با پوست، قیمت مناسب و کیفیت آن اشاره کرد. جهت خرید و همکاری با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. ما با افتخار، آماده همکاری با شما می باشیم. همچنین برای متقاضیان و خریداران عمده در سراسر کشور، بیمارستان ها و سازمان ها، تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است. با خرید سفید کننده معطر توئی لایت، استفاده از دیگر سفید کننده های لباس را برای همیشه فراموش کنید.

010

سفید کننده معطر توئی لایت، محصولی بی نظیر از یاران تجارت امیران

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.